Вантажне таксі Nika Trans

Ми працюємо

Без вихідних (8:00-20:00)

Подача 20 хв. / 093-111-72-52
067-404-72-80 / 050-419-49-05
Подача 20 хв.
093-111-72-52
067-404-72-80
050-419-49-05

Щоб переїзд на дачу пройшов легко і не зробив у сімейному бюджеті пролом, потрібно дотримуватися кількох простих правил:

Заздалегідь скласти докладні списки, у яких перерахувати все, що треба взяти на дачу із собою. Купити самостійно пакувальні матеріали. Почати упаковувати речі наперед.

Великогабаритні меблі розібрати – у такому вигляді її перевозити дешевше. Найбільш точно визначити обсяг речей, які потрібно перевезти, щоб найняти автомобіль оптимальною вантажопідйомністю.

Ми готові виконати підбір автомобіля – наша компанія має великий автопарк, який ми утримуємо в ідеальному стані. "Ніка Транс" пропонує доступні ціни на всі види послуг, при цьому їх якість залишається на високому рівні. У нашій компанії працюють досвідчені водії та кваліфіковані вантажники.

Наш клієнт може самостійно вибрати маршрут, замовити доставку вантажу на кілька точок. Ціна кожного замовлення прораховується індивідуально. Компанія «Ніка Транс» допоможе вам заощадити на дачному переїзді!

 • Тариф
  115
  грн/год
  Довжина 2.4 м
  Ширина 1.4 м
  Висота 1.4 м
  Обєм 5 м³
  Вантажоперевезення 800 кг
  По Україні 6.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 345 грн
 • Тариф
  125
  грн/год
  Довжина 3.2 м
  Ширина 1.8 м
  Висота 1.8 м
  Обєм 11 м³
  Вантажоперевезення 1300 кг
  По Україні 6.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 375 грн
 • Тариф
  145
  грн/год
  Довжина 3.0 м
  Ширина 1.9 м
  Висота 1.8 м
  Обєм 12 м³
  Вантажоперевезення 1500 кг
  По Україні 7.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 435 грн
 • Тариф
  155
  грн/год
  Довжина 4.2 м
  Ширина 1.9 м
  Висота 1.9 м
  Обєм 14 м³
  Вантажоперевезення 1600 кг
  По Україні 7.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 465 грн
 • Тариф
  165
  грн/год
  Довжина 4.2 м
  Ширина 2.0 м
  Висота 2.0 м
  Обєм 16 м³
  Вантажоперевезення 1500 кг
  По Україні 8.0 грн./км
  Мінімальне замовлення от 495 грн
 • Тариф
  185-395
  грн/год
  Довжина 4.0-6.0 м
  Ширина 2.0-2.4 м
  Висота 2.0-2.4 м
  Обєм 14-36 м³
  Вантажоперевезення 2-5 т
  По Україні 8-15 грн./км
  Мінімальне замовлення 555-1580

Онлайн калькулятор (в межах району)

Скільки годин

Додати в тариф вантажників

Ціна ГРН.

Ціна ГРН.

Нам важлива думка кожного Клієнта і ми цінуємо свою репутацію. У нас працює гнучка система тарифів, яка враховує особливості кожного замовлення.

Мінімальне замовлення 2 години плдача (1 час). Вище наведено базовий тариф, який є актуальним при мінімальній відстані від точки завантаження і до точки остаточного вивантаження. Вартість свого тарифу ви можете дізнатися, озвучивши диспетчеру весь маршрут.

Машини подаються протягом години. При цьому в годину пік і машини більшої тоннажності рекомендуємо замовляти заздалегідь. Вантажників також рекомендуємо замовляти заздалегідь, якщо вони добиратимуться на замовлення без автомобіля.

По Києву рахується час, за його межами – кілометраж від кпп Києва чи знака, простой тарифікується із 30-ти хвилинним інтервалом. Замовлення можна оформити на будь-який час та у будь-який день тижня. Вдалого перевезення!

Дачний переїзд

Наша компанія допоможе організувати переїзд по оптимальній ціні. Настає пора відпусток, яку кожен міський житель хоче провести вдалині від галасливих вулиць з постійно кудись поспішаючими громадянами і сірих будівель промислових монстрів, що з дивовижною сталістю вбивають навколишнє середовище.

Коли знадобиться дачний переїзд по Києву чи Області

Річка, ліс, чиста вода і повітря, зелений вид присадибної ділянки з майбутнім запасом помідорів огірків та інших продуктових радощів – це дача. Щоб забезпечити на дачі комфортне та корисне перебування необхідно взяти з собою певну кількість речей.

Вас також можуть зацікавити інші види наших послуг та сторінок:

Для повної зручності перебування та відпочинку, природно, вносимо в список в першу чергу ті предмети, які ми зазвичай використовуємо у повсякденному житті: холодильник, телевізор, праска, котел для підігріву води, посуд та інші побутові дрібниці. Перевезення меблів як великогабаритний вантаж бажано виділити в окремий список. Сюди не забути записати ліжка, стільці, стіл та інше, залежно від вашого бажання та можливостей. Залежно від того, хто як любить відпочивати список, треба поповнити і предметами для відпочинку.

Це може бути рибальське приладдя, м’яч, ракетка для гри в бадмінтон, матрац, коло для дітей, мангал і шампура для дорослих. Не слід забувати і про продуктову групу товарів, які краще привезти із собою. Сюди входять і міцні напої, які часом придбати за місцем неможливо. Після такої попередньої підготовки ми практично готові їхати на дачу. Передчуваючи солодке проведення часу. Як же здійснити переїзд, щоб святковий настрій різко не змінився на низку неприємних моментів.

Підготовка до дачних перевезень

Для цього перш за все треба всі речі, які ви вирішили перевозити, правильно і якісно упаковати, щоб доставити їх у кінцевий пункт у цілісності та цілковитій безпеці. Можна, звичайно, вдатися тут до послуг компанії-перевізника. Але слід пам’ятати, що оплата цих послуг можна порівняти з оплатою перевезення. І треба враховувати той факт, що всі ці речі можна складати та упаковувати поступово, а не за один раз, і тут користуватися послугами хоч і професіоналів, але сторонніх людей буде незручно.

Коли все складено і упаковано набагато легше оцінити вагу і його обсяг, що перевозиться. Ця обставина дає можливість вибрати відповідний автомобіль. Якщо є великогабаритні вантажі, наприклад, диван, рояль, стара шафа, необхідно уточнювати у перевізника про наявність спеціального або додаткового обладнання. Не слід довіряти лише фразам типу: «Та все буде в нормі».

Тут важливо акцентувати уваги при подачі заявки про характер вантажу, що перевозиться, його приблизну вагу та обсяги, звідки вантаж треба забрати і кінцевий пункт слідування, а якщо відомо, то й стану під’їзних шляхів і доріг. Це полегшить завдання при доборі автомобіля і відповідно убезпечить від непотрібних витрат. Наприклад, якщо помилитися при виборі авто за вантажопідйомністю або об’ємом, то замість одного рейсу доведеться робити два, що майже вдвічі й збільшить витрати.

Далі необхідно визначитися, хто завантажить автомобіль і після доставки на місце вивантажить речі. Якщо ж вдатися до використання вантажників компанії, тоді слід враховувати при виборі оплати. Або погодитися на фіксований тариф, або ж віддати перевагу оплаті за годину роботи. Все це треба робити та передбачити з міркувань мінімізації витрат на переїзд, забезпечуючи при цьому максимальну гарантію безпеки та швидкості здійснення цього заходу.

Компанія вантажоперевезень «Nika-Trans» має певні успіхи в роботі і тому перебуває серед лідерів у даному сегменті ринку вже тривалий час. Здебільшого – це здійснення вантажоперевезень у Київській області та безпосередньо у Києві. Запорука успішної роботи компанії має кілька складових.

Одним із них є використання сучасних автомобілів, серед яких Peugeot Boxer та Hyunday Porter, а також різного роду Газелі. Ці автомобілі не підпадають під дії заборони київської влади, яка не дозволяє заїзд вантажного автотранспорту до центральних районів Києва вдень.

Особливу увагу компанія Ніка-Транс приділяє підбору команди, а надто водіїв. Основними критеріями тут є досвід, знання маршрутів, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків. Велика увага приділяється змісту автопарку у відповідному вигляді та стані. Перед виїздом на маршрут перевіряє не лише технічний стан, а й чистоту транспортного засобу.

При прийомі замовлення співробітники вантажного таксі Ніка-Транс нададуть кваліфіковану консультацію та підкажуть, як краще виконати переїзд або доставку вантажу.

Компанія «Nika-Trans» надає клієнту право вибору маршруту. За бажанням можна здійснювати доставку вантажу до кількох пунктів призначення. Уважний підхід при вирішенні проблем клієнта та гнучка політика при формуванні підсумкової суми оплати за послуги здатні повною мірою

Ваше имя (обязательно)

Тема

Телефон (обязательно)

Сообщение

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Ви обрали
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Обрано авто: