Вантажне таксі Nika Trans

Ми працюємо

Без вихідних (8:00-20:00)

Подача 20 хв. / 093-111-72-52
067-404-72-80 / 050-419-49-05
Подача 20 хв.
093-111-72-52
067-404-72-80
050-419-49-05

«Ніка Транс» пропонує послуги з оптимального вибору автомобіля для перевезення меблів по Києву та області. Ми знаємо особливості транспортування кожного виду меблів та дотримуємося цих рекомендацій.

  1. Всі великогабаритні меблі обов'язково демонтуються, за винятком предметів, які розбирати не можна.
  2. Велика увага приділяється упаковці меблів. Ми використовуємо крафт-папір, картон, пухирчасту плівку, щільну тканину та інші матеріали, які купуємо самі.
  3. Наші фахівці готові демонтувати вбудовані шафи, правильно відключивши електрику та воду.
  4. Для перевезення меблів у нас є великий автопарк, в якому є автомобілі різної вантажопідйомності. Для транспортування антикварних меблів може бути використаний меблевий фургон.
  5. Меблі перевозяться тільки в машинах із закритим кузовом, де додатково фіксується. Перед виїздом на замовлення нами перевіряється не лише технічний стан вантажівки, а й чистота кузова. Підлога обов'язково застеляється картоном або фанерою.

Переїжджайте з «Ніка Транс» - це надійно та вигідно!

  • Тариф
    115
    грн/год
    Довжина 2.4 м
    Ширина 1.4 м
    Висота 1.4 м
    Обєм 5 м³
    Вантажоперевезення 800 кг
    По Україні 6.5 грн./км
    Мінімальне замовлення от 345 грн
  • Тариф
    125
    грн/год
    Довжина 3.2 м
    Ширина 1.8 м
    Висота 1.8 м
    Обєм 11 м³
    Вантажоперевезення 1300 кг
    По Україні 6.5 грн./км
    Мінімальне замовлення от 375 грн
  • Тариф
    145
    грн/год
    Довжина 3.0 м
    Ширина 1.9 м
    Висота 1.8 м
    Обєм 12 м³
    Вантажоперевезення 1500 кг
    По Україні 7.5 грн./км
    Мінімальне замовлення от 435 грн
  • Тариф
    155
    грн/год
    Довжина 4.2 м
    Ширина 1.9 м
    Висота 1.9 м
    Обєм 14 м³
    Вантажоперевезення 1600 кг
    По Україні 7.5 грн./км
    Мінімальне замовлення от 465 грн
  • Тариф
    165
    грн/год
    Довжина 4.2 м
    Ширина 2.0 м
    Висота 2.0 м
    Обєм 16 м³
    Вантажоперевезення 1500 кг
    По Україні 8.0 грн./км
    Мінімальне замовлення от 495 грн
  • Тариф
    185-395
    грн/год
    Довжина 4.0-6.0 м
    Ширина 2.0-2.4 м
    Висота 2.0-2.4 м
    Обєм 14-36 м³
    Вантажоперевезення 2-5 т
    По Україні 8-15 грн./км
    Мінімальне замовлення 555-1580

Онлайн калькулятор (в межах району)

Скільки годин

Додати в тариф вантажників

Ціна ГРН.

Ціна ГРН.

Нам важлива думка кожного Клієнта і ми цінуємо свою репутацію. У нас працює гнучка система тарифів, яка враховує особливості кожного замовлення.

Мінімальне замовлення 2 години плдача (1 час). Вище наведено базовий тариф, який є актуальним при мінімальній відстані від точки завантаження і до точки остаточного вивантаження. Вартість свого тарифу ви можете дізнатися, озвучивши диспетчеру весь маршрут.

Машини подаються протягом години. При цьому в годину пік і машини більшої тоннажності рекомендуємо замовляти заздалегідь. Вантажників також рекомендуємо замовляти заздалегідь, якщо вони добиратимуться на замовлення без автомобіля.

По Києву рахується час, за його межами – кілометраж від кпп Києва чи знака, простой тарифікується із 30-ти хвилинним інтервалом. Замовлення можна оформити на будь-який час та у будь-який день тижня. Вдалого перевезення!

Машина для перевезення меблів

Одним із найбільш затребуваних видів послуг у нашій країні є перевезення меблів. Кожен з нас хоч раз у житті купував меблі або переїжджав з однієї квартири до іншої, і при цьому вантажний автомобіль був вкрай необхідний.

Яке замовити авто для перевезення меблів по Києву та Області?

Вирішення проблеми транспортування меблів перестає бути складним, якщо знати деякі особливості. Перевезення різноманітних вантажів автомобільним транспортом регламентується правилами, що передбачають умови транспортування меблів із баз (складів) торгових підприємств, підприємств-виробників у магазини, інші склади чи самим споживачам.

Вас також можуть зацікавити інші види наших послуг та сторінок:

Транспортування меблів здійснюється двома методами: тарним та безтарним.

завантажена машинаДля здійснення безтарного перевезення меблів транспортними компаніями надаються автомобілі-фургони, які всередині повинні бути обладнані спеціальними пристроями (напівм’які або м’які валики, м’які джгути-прокладки). Подібні автомобілі прийнято називати меблевовозами. Трохи згодом ми розглянемо особливості їх конструкції. У випадку, якщо автомобілів-меблевозів немає, меблі можна перевезти на бортовому автомобілі безтарним способом.

Тарний спосіб перевезення меблів здійснюється автомобілями з бортовою платформою чи мебелевозами. Перед тим, як подати меблі до перевезення:

  • Замовник повинен заздалегідь на всі вантажні місця нанести маркування.
  • Кріплення, ув’язування, розміщення в кузові та завантаження здійснюється замовником.
  • Перевізник повинен прийняти у вантажовідправника меблі та здати її одержувачу вантажу за кількістю та найменуванням.

Особливості замовлення авто для перевезення меблів

меблевозка Для транспортування меблів та інших виробів, які вимагають особливої фіксації, використовуються меблеві фургони. Більшість транспортних компаній роблять меблів на основі своїх Газелей.

Кузов мебелевоза збирають за допомогою анодованих алюмінієвих профілів із багатошарових панелей. Вони складаються з особливої вологостійкої фанери, яка зовні фанерована поліефірним пластиком та армованим скловолокном. Поєднують всі складові цих панелей високоякісним клеєм.

З внутрішньої сторони панелі посилені сталлю для додання кузову автомобіля додаткової жорсткості. По всьому периметру кузова в кілька рядів встановлюють облицьовані повстю горизонтальні дерев’яні відбійники та трубки, які індивідуально фіксують меблі.

Підлогу застилають вологостійкою фанерою, що ламінує, з нанесенням протиковзних насічок. Завдяки високоякісному пластику кузов набуває чудового зовнішнього вигляду, а в поєднанні з алюмінієвим профілем і нержавіючою сталлю (проріз задніх дверей та фурнітура) під час експлуатації захищає фургон від негативної взаємодії зовнішнього середовища.

Дах меблевого фургона може мати кілька варіантів. Крім звичного багатошарового даху з фанери, яка фанерована армованим пластиком, також може бути повністю прозорий дах, виконаний з товстішого пластику. Наявність прозорого даху дає кілька переваг: легкість, можливість проникнення в кузов денного світла та привабливий зовнішній вигляд.

Крім того, меблеві фургони часто оснащують водовідведеннями, які встановлюють на панель даху. Потрібні вони не тільки для відведення води, а й для спрямування потоку повітря так, щоб задні двері менше забруднювались.

Особливості перевезення та збірка-розбірка меблів

Перевезення сучасних меблів потребує індивідуального підходу до кожного предмета. Корпусні меблі перевозити найпростіше, тому що її можна повністю розібрати. У розібраному вигляді вона займе менше меблів в автомобілі. Багато хто думає, що демонтувати корпусні меблі легко. Але якщо не правильно демонтувати меблі, збирання згодом може стати неможливим. Тому до цієї процедури варто підійти серйозно.

Сьогодні побутову техніку часто вбудовують у кухонні меблі, що ускладнює процес демонтажу. Тут потрібно правильно відключити водопровід та електрику, після чого розібрати меблі та вже на новому місці її зібрати.

Крім складання та розбирання меблів, важливою складовою перевезення меблів є її правильне пакування. Адже саме вона захистить меблі від можливих пошкоджень: сколів, збитих кутів чи подряпин. Існує кілька варіантів упакування. Поліровані деталі захистить спінений поліетилен, а дзеркала та скла – повітряно-бульбашкова плівка. Від дорожнього пилу поверхню меблів можна вберегти за допомогою стрейч-плівки, а дрібні предмети можна перевезти у спеціальних коробках.

Найбільш серйозно варто підійти до транспортування антикварних меблів. Висуваються і елементи, що відкриваються, закріплюють транспортним скотчем, полиці заздалегідь знімають. Антикварні меблі в меблівозі закріплюють спеціальними ременями.

Меблі під час завантаження необхідно розподілити таким чином, щоб унизу були найважчі предмети, а зверху – легкі. Між поверхнями різних меблів краще прокласти листи картону, щоб не допустити тріщин. У меблів предмети потрібно розмістити рівномірно і щільно. Це не допустить руху меблів фургоном у процесі руху.

Ваше имя (обязательно)

Тема

Телефон (обязательно)

Сообщение

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Ви обрали
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Обрано авто: