Вантажне таксі Nika Trans

Ми працюємо

Без вихідних (8:00-20:00)

Подача 20 хв. / 093-111-72-52
067-404-72-80 / 050-419-49-05
Подача 20 хв.
093-111-72-52
067-404-72-80
050-419-49-05

Затребуваним будівельним матеріалом сьогодні стали піноблоки. Вони виготовляються із екологічно чистого матеріалу, тому активно використовуються для будівництва житлових будівель.

«Ніка Транс» готова доставити необмежену кількість піноблоків до будь-якої точки області та України. Доставка буде виконана вчасно, а отже терміни будівництва не будуть порушені.

Вага одного піноблоку близько 24 кг. Вони пакуються на піддони по 40 шт. Для швидкого завантаження піддонів ми використовуємо спеціальне обладнання, а для їх перевезення – автомобілі без тенту з бортами, що відкриваються.

Нашими вантажниками дотримуються вимог до вантажно-розвантажувальних робіт. Піноблоки заборонено навантажувати навалом, тому ми використовуємо підйомний кран, а в кузові кожен піддон закріплюється дерев'яними розпірками. При їхньому транспортуванні дотримується швидкісний режим. Ми гарантуємо, що під час перевезення піноблоки не отримають пошкоджень: на них не з'являться сколи та тріщини. Довіряйте перевезення будматеріалів лише перевіреним компаніям!

 • Тариф
  115
  грн/год
  Довжина 2.4 м
  Ширина 1.4 м
  Висота 1.4 м
  Обєм 5 м³
  Вантажоперевезення 800 кг
  По Україні 6.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 345 грн
 • Тариф
  125
  грн/год
  Довжина 3.2 м
  Ширина 1.8 м
  Висота 1.8 м
  Обєм 11 м³
  Вантажоперевезення 1300 кг
  По Україні 6.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 375 грн
 • Тариф
  145
  грн/год
  Довжина 3.0 м
  Ширина 1.9 м
  Висота 1.8 м
  Обєм 12 м³
  Вантажоперевезення 1500 кг
  По Україні 7.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 435 грн
 • Тариф
  155
  грн/год
  Довжина 4.2 м
  Ширина 1.9 м
  Висота 1.9 м
  Обєм 14 м³
  Вантажоперевезення 1600 кг
  По Україні 7.5 грн./км
  Мінімальне замовлення от 465 грн
 • Тариф
  165
  грн/год
  Довжина 4.2 м
  Ширина 2.0 м
  Висота 2.0 м
  Обєм 16 м³
  Вантажоперевезення 1500 кг
  По Україні 8.0 грн./км
  Мінімальне замовлення от 495 грн
 • Тариф
  185-395
  грн/год
  Довжина 4.0-6.0 м
  Ширина 2.0-2.4 м
  Висота 2.0-2.4 м
  Обєм 14-36 м³
  Вантажоперевезення 2-5 т
  По Україні 8-15 грн./км
  Мінімальне замовлення 555-1580

Онлайн калькулятор (в межах району)

Скільки годин

Додати в тариф вантажників

Ціна ГРН.

Ціна ГРН.

Нам важлива думка кожного Клієнта і ми цінуємо свою репутацію. У нас працює гнучка система тарифів, яка враховує особливості кожного замовлення.

Мінімальне замовлення 2 години плдача (1 час). Вище наведено базовий тариф, який є актуальним при мінімальній відстані від точки завантаження і до точки остаточного вивантаження. Вартість свого тарифу ви можете дізнатися, озвучивши диспетчеру весь маршрут.

Машини подаються протягом години. При цьому в годину пік і машини більшої тоннажності рекомендуємо замовляти заздалегідь. Вантажників також рекомендуємо замовляти заздалегідь, якщо вони добиратимуться на замовлення без автомобіля.

По Києву рахується час, за його межами – кілометраж від кпп Києва чи знака, простой тарифікується із 30-ти хвилинним інтервалом. Замовлення можна оформити на будь-який час та у будь-який день тижня. Вдалого перевезення!

Перевезення піноблоків

Перевезення піноблоків по Києву та Області наша компанія займається багато років по доступним тарифам. Піноблоки сьогодні стали незамінним будівельним матеріалом. Саме з них зводять майже всі сучасні багатоповерхівки. І, звичайно, до транспортування матеріалу, з якого будуються житлові будинки, пред’являються особливі вимоги.

Завантаження та розвантаження піноблоків

Піноблоки не можна вантажити навалом і розвантажувати скиданням. Незважаючи на свої відмінні експлуатаційні характеристики, при сильному ударі можуть деформуватися і розколотися. Блоки зі сколами забороняється використовувати у будівництві. Палети з піноблоками встановлюються в кузов за допомогою крана. Без допомоги техніки їх завантажити на автомобіль неможливо.

Вас також можуть зацікавити інші види наших послуг та сторінок:

Коли палети з вантажем встановлені, їх закріплюють спеціальними стропами та ременями. Незалежно від розмірів кузова, кожна палета фіксується окремими дерев’яними розпірками та між кожною пачкою кладеться тканина або гума. Якщо цього не зробити, то при різкому повороті одна упаковка блоків штовхне іншу, центр ваги зміститься і машина може перевернутися.

Допускається ставити палети одна на одну, але між собою їх потрібно стягнути. Дно кузова, в якому перевозять блоки, має бути рівним, білий западин і пагорбів. Краще покласти на нього фанеру, як і при транспортуванні інших матеріалів.

Призначення та габарити піноблоків

Піноблоки роблять із пористого бетону. Це екологічно чистий матеріал, до складу якого входить цемент, вода, вапняк та піноутворювач. У процесі виробництва із звичайною бетонною сумішшю за допомогою спеціального механізму змішуються бульбашки. Склад вимішується до тих пір, поки не перетвориться на однорідну масу.

Отриманий розчин заливається у роз’ємні форми. І за 12 годин, коли бетонна суміш повністю затверділа, форма знімається. При застиганні в бетоні утворюються осередки, і блок набуває особливої міцності. Стандартний розмір піноблоку – 200х300х600мм, його маса – 22-24 кг. Піноблоки широко застосовуються у будівництві, ними роблять кладку та теплоізоляцію, з них будують зовнішні стіни та внутрішні перегородки.

Піноблоки мають хороші теплозахисні характеристики, низьку теплопровідність і легко монтуються. Вони екологічні, не горять, не плавляться і не виділяють шкідливих випарів, не бояться холоду та різких перепадів температур. З роками пористий бетон стають лише міцнішими. Завдяки пористій структурі цього матеріалу будинок буквально «дихає».

Як упаковують піноблоки?

піноблок
Коли бетон остаточно застиг, починається упаковка піноблоків. Спочатку їх укладають на спеціальний піддон розмір якого 1000х1200 мм. На нього міститься 40 штук. Потім піддон з блоками упаковуються в термозбіжну стрейч-плівку. Вона досить щільна і захищає матеріал від пилу та вологи. Звичайно, бетон не боїться пилу, але для виробників важливо, щоб замовник отримав новий і чистий будівельний матеріал. Для того щоб блоки під час транспортування не «гуляли» — упаковка додатково перетягується полімерною стрічкою.

Як перевозити піноблоки по Києву?
 • Перевозити піноблоки дозволяється в будь-яких автомобілях великої вантажопідйомності з відкритим кузовом і бортами, що відкриваються.
 • Палети не можуть звисати з кузова – вони повинні бути добре укладені на дні.
 • Під час перевезення піноблоків обов’язково повинен дотримуватися швидкісний режим, не допускаються різкі гальмування та ривки. Що спокійніше їде автомобіль, то краще.
 • Блоки не можна зберігати на відкритому повітрі. Вони розвантажуються на відкритому майданчику з використанням техніки.
 • Якщо блоки не планується використовувати найближчим часом, після розвантаження їх необхідно скласти під навіс або в ідеалі — на закритий склад, захищений від опадів.

Ваше имя (обязательно)

Тема

Телефон (обязательно)

Сообщение

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Ви обрали
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Обрано авто: